Movies
Ratings
184
Marriage StoryRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
RomaRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
HerstoryRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
Spy NationRated ★ 5.0
After LifeRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 0.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 5.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 3.0
Never Been KissedRated ★ 3.0
Queen MargotRated ★ 3.0
Camille ClaudelRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The PostmanRated ★ 5.0