Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Dexter: New BloodRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.5
- Toy SoldiersRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5