Titles you rated
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
Cube ZeroRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0