Movies
Ratings
30
The Divine WeaponRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
StardustRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0