Series
Ratings
23
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Dragon Ball Z Kai: Sayian / Frieza SagaRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 4.0