Titles you rated
Rush HourRated ★ 4.0
Collage of Our LivesRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
SolaninRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0