Movies
Ratings
1027
PawnRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
The PostRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Hunter KillerRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5