Movies
Ratings
545
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
DumboRated ★ 2.5
ItRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
BridesmaidsRated ★ 2.5
Event HorizonRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 1.0
ShineRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
ThorRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 1.5