Titles you rated
The Bandage ClubRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
AmourRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Summer, WhisperRated ★ 2.0
The Ides of MarchRated ★ 4.0
Reality BitesRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 1.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
No RegretRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
EarthRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 5.0