Movies
Ratings
176
Out of AfricaRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Six Days Seven NightsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Any Given SundayRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
SpringtimeRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0