Movies
Ratings
398
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0