Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5- EuphoriaRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0