Titles you rated
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Kemono JihenRated ★ 3.0
Log Horizon: Destruction of the Round TableRated ★ 3.0- Fate/Grand Carnival 1st SeasonRated ★ 2.5
Magical Girl OreRated ★ 2.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.0
Cop CraftRated ★ 3.0
2021 Special Talkshow 'Let’s BTS'Rated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Princess Connect! Re:DiveRated ★ 3.0
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 3.5
Moriarty the PatriotRated ★ 3.5
In Another World with My SmartphoneRated ★ 3.0
In/SpectreRated ★ 3.0
DIVER -Special Investigation Unit-Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0