Movies
Ratings
397
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Saw VRated ★ 3.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
YamakasiRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Taxi 2Rated ★ 3.5
GamerRated ★ 3.5
Need for SpeedRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 3.0