Movies
Ratings
675
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 2.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
LavaRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
High-RiseRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 1.5
VenomRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0