Titles you rated
My Sweet CityRated ★ 4.0
LastRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- IslandRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5