Titles you rated
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0