Titles you rated
Be PositiveRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 2.5