Movies
Ratings
57
Life of PiRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 1.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 2.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0