Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 4.0