Titles you rated
White ChicksRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
FriendRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 1.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0