Titles you rated
InterstellarRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
Red Vacance Black WeddingRated ★ 3.0
Scream 4Rated ★ 1.5
The Purge: AnarchyRated ★ 1.5
The PuppetRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 3.0
No Tears for the DeadRated ★ 3.0- DoctorRated ★ 3.0
Innocent ThingRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
Æon FluxRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 2.0
CommitmentRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0