Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
대학전쟁Rated ★ 4.0
Money GameRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 2.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.5
The PenthouseRated ★ 1.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 2.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0