Series
Ratings
59
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
My Perfect StrangerRated ★ 4.0- MonsterRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
VigilanteRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.0
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.0
Call It LoveRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5