Movies
Ratings
2246
HeroRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
House of SayuriRated ★ 2.0
The Lost BusRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Nobody 2Rated ★ 3.0
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0