Titles you rated
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5