Movies
Ratings
682
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5
PrisonersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5