Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The ManipulatedRated ★ 2.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Summer Time RenderingRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0