Movies
Ratings
177
Bumpkin SoupRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Forgetting VietnamRated ★ 4.0
Close-UpRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
TomboyRated ★ 4.0