Movies
Ratings
203
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BossRated ★ 2.0
LeonRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 5.0
No ParkingRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The Girl on a BulldozerRated ★ 3.5