Series
Ratings
307- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 2.5
Big MouthRated ★ 1.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 2.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 2.5- 블리치Rated ★ 1.0
Moon KnightRated ★ 1.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 2.5
NARUTORated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 1.5
The BoysRated ★ 3.0