Titles you rated
 Alien: EarthRated ★ 1.0 Alien: EarthRated ★ 1.0
 Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0 Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
 Loki Season 2Rated ★ 3.0 Loki Season 2Rated ★ 3.0
 The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: IntrigueRated ★ 3.5 The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: IntrigueRated ★ 3.5
 The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: CollisionRated ★ 2.5 The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: CollisionRated ★ 2.5
 The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: EncounterRated ★ 2.5 The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: EncounterRated ★ 2.5
 The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: Stellar WarRated ★ 4.0 The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: Stellar WarRated ★ 4.0
 Chainsaw ManRated ★ 3.0 Chainsaw ManRated ★ 3.0
 Loki Season 1Rated ★ 3.0 Loki Season 1Rated ★ 3.0
 Incomplete LifeRated ★ 4.0 Incomplete LifeRated ★ 4.0