Titles you rated
 Sonny BoyRated ★ 2.5 Sonny BoyRated ★ 2.5
 Devilman: CrybabyRated ★ 3.5 Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
 Chainsaw ManRated ★ 3.0 Chainsaw ManRated ★ 3.0
 Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0 Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
 FLCLRated ★ 4.5 FLCLRated ★ 4.5
 Takopii's Original SinRated ★ 4.0 Takopii's Original SinRated ★ 4.0
 My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5 My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
 The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0 The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
 AdolescenceRated ★ 4.5 AdolescenceRated ★ 4.5
 Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0 Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
 Gurren LagannRated ★ 4.0 Gurren LagannRated ★ 4.0
 Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0 Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
 Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5 Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
 Jujutsu KaisenRated ★ 5.0 Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
 Hot Stove LeagueRated ★ 5.0 Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
 SKY CastleRated ★ 4.5 SKY CastleRated ★ 4.5