Titles you rated
American HoneyRated ★ 5.0
Funny GamesRated ★ 4.5
Serial MomRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Long WalkRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
Dead or AliveRated ★ 3.0
NetworkRated ★ 5.0
Letter from an Unknown WomanRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5
SamsaraRated ★ 2.5
DogfightRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
AuditionRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5