Series
Ratings
141
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Invincible Season 3Rated ★ 4.5
Invincible Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Invincible Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0