Movies
Ratings
119
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
ProtégéRated ★ 1.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
将軍Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 1.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The RingRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 1.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Patriot GamesRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0