Movies
Ratings
1113
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 1.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 0.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 1.5
The Conjuring 2Rated ★ 1.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0