Titles you rated
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0