Series
Ratings
26
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Major Season 1Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
REBORN!Rated ★ 4.0