Movies
Ratings
137
AnnihilationRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Red SparrowRated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5