Titles you rated
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
JarheadRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Numbers StationRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0