Series
Ratings
89
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
The Third CharmRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5