Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Cyborg SheRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0