Titles you rated
8½Rated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
Three Colors: WhiteRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
Love Me If You DareRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0