Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Hidden SingerRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
HERORated ★ 4.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0