Movies
Ratings
631
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Fight Back to School 2Rated ★ 3.5
Machete KillsRated ★ 3.0
Paul Blart: Mall CopRated ★ 3.5
Big StanRated ★ 3.5
EuroTripRated ★ 3.5
Tropic ThunderRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
Trick The Movie: Last StageRated ★ 3.5
Trick: The Movie 2Rated ★ 3.5
Trick: The MovieRated ★ 4.0