Titles you rated
BlindRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0