Series
Ratings
196
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Come and Hug MeRated ★ 2.5
My YouthRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
HappinessRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0