Movies
Ratings
631
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 0.5
It Chapter TwoRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
The Green InfernoRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 2.0
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Triple FrontierRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 1.0
PolarRated ★ 0.5
AquamanRated ★ 2.0
Personal ShopperRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.0
Door LockRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 1.0