Movies
Ratings
91
The Man from NowhereRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.0
August RushRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
BlindRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0